Klawiatura z klawisze cryptocurrencyŚrodowy poranek przynosi ze sobą kontynuację spadków wyceny najpopularniejszych kryptowalut. Na niektórych aktywach tendencja ta trwa już od dłuższego czasu i – przynajmniej na razie – nie wiele wskazuje, by w najbliższym czasie miało się coś tu zmienić. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3800 dolarów, Ripple (XRP) 0.3460 USD, Ethereum (ETH) 107.15 USD a Stellar (XLM) 0.1444 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych na giełdzie Bitstamp zauważymy, że kurs Bitcoina (BTC) od pewnego czasu porusza się w kanale spadkowym. Jeżeli zatem w najbliższym czasie wyprzedaż ta będzie kontynuowana, niewykluczone, że rynek osunie się aż w okolice 3600 USD. Póki co, Bitcoin wyceniany jest natomiast na 3800 dolarów amerykańskich.

Kurs Ripple (XRP)

Pewną deprecjację obserwujemy również na notowaniach Ripple. Kurs tej kryptwaluty już od tygodnia notuje spadki. Warto przy tym jednak zwrócić uwagę jak precyzyjnie re-testuje on linię tendencji spadkowej. Jeżeli zatem tendencja spadkowa będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się, że w najbliższym czasie kurs XRP osunie się w okolice 0.3385 USD. Póki co coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3460 USD.

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że kurs ETH również od tygodnia spokojnie porusza się na południe. Jeżeli zatem tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się jego osunięcia w okolice 105 dolarów. To właśnie tam znajduje się bowiem jedno z istotniejszych poziomów wsparcia, w okolicy którego mogłaby pojawić się jakaś większa reakcja popytowa. W chwili obecnej Ethereum notowane na giełdzie Bitfinex wyceniane jest natomiast na 107.15 USD.

Kurs Stellara (XLM)

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Stellara, którego kurs -zgodnie z moją wczorajszą projekcją – odrzucił wczoraj lokalny opór w okolicy 0.155 USD i rozpoczął kolejną fazę wyprzedaży. Jeżeli zatem tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie deprecjacja ta mogłaby doprowadzić do ponownego przetestowania kolejnego, technicznego wsparcia w wysokości 0.14 USD. W chwili obecnej Stellar notowany na giełdzie Bittrex wyceniany jest natomiast po 0.1444 USD.

Zobacz także: Stellar (XLM) oficjalnie 4. największą kryptowalutą, wyprzedza Bitcoin Cash’a

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUWAGA! Fałszywe Sirin Labs próbuje wyłudzić środki w ramach airdropu
Następny artykułKomentarz walutowy – mocne spadki na Wall Street
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here