Naga MarketsŚroda na Wall Streat rozpoczęła się od poziomów neutralnych, Ale z czasem został obrany już tylko jeden kierunek. Przez cały dzień indeksy coraz bardziej oddalały się od poziomu odniesienia, aby o godzinie 21 zameldować się daleko pod kreską.
• Dow Jones: -1,62%
• S&P500: -1,46%
• NASDAQ: -2,37%
O szerokości rynku dobrze świadczy fakt, że w Dow Jones tylko 2 spółki zakończyły dzień po zielonej stronie. Natomiast pozostałe 28 straciło na wartości.

S&P500 - wykres D1
S&P500 – wykres D1

Z obserwowanych przeze mnie spółek najlepiej spisał się EXXON MOBIL kończąc dzień wzrostem o 0,39%. I na tym pozytywne wyróżnienia należy zakończyć.
Przechodząc do spółek, które radziły sobie w środę słabo rynek zafundował mi wiele tematów. Jedną z najbardziej tracących na kapitalizacji firm był MICROSOFT, który został przeceniony o 3,36%. Bardzo słabo spisały się też walory HP oddając się od poziomu neutralnego aż 3,33%.

INTEL - wykres D1
INTEL – wykres D1

Słabo poradził sobie też INTEL, tracąc 2,92%. Równocześnie cena zbliżyła się do bardzo istotnej strefy wsparcia, czyli dołka z 15 października 2014. Niestety znajdujemy się już jedynie w strefie dolnego cienia wspomnianej świecy. Takie zachowanie się kursu zazwyczaj prowadzi do wyłamania się w dół.
Jeszcze jedną wyróżniającą się na minus spółką był FACEBOOK, który jednak w ostatnich dniach był zdecydowanie jednym z mocniejszych walorów. Dzisiejsze zejście o 2,8% nikogo nie może tu dziwić. Można powiedzieć nawet, że bykom pozostało jeszcze kilka centów bezpiecznej przestrzeni dla prowadzenia korekty.

FACEBOOK - wykres D1
FACEBOOK – wykres D1

Słabo poradziły sobie dziś też walory APPLE oddając w środę 2,61% swojej wartości.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here