Naga MarketsŚroda na rynkach w Stanach Zjednoczonych nie przyniosła dużych zmian wśród głównych amerykańskich indeksów. W przypadku S&P500 mieliśmy co prawda po godzinie 20 nowe maksima hossy, jednak nie zostały one utrzymane do końca sesji.

Wczoraj poznaliśmy liczbę wniosków o kredyt hipoteczny, która wzrosła o 1,5%. O godzinie 16.30 poznaliśmy cotygodniowy odczyt o zapasach ropy naftowej, który po raz kolejny nieznacznie spadły.

Amerykański dolar powoli się umacniał wobec euro. Na zamknięciu wczorajszej sesji główna para walutowa notowana była w okolicach 1,11.

• Dow Jones: -0,15%
• S&P500: -0,09%
• NASDAQ: +0,03%

Wczorajsze wahania się indeksów nie zmieniły w sposób znaczący ich sytuacji technicznej.

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Bardzo dobrą sesję zaliczyło YAHOO!, które po wczorajszej bardzo mocnej przecenie zdrożało o 4,29%. Udany dzień ma za sobą też GENERAL ELECTRIC, który zdrożał o 1,06%. Nieźle poradził sobie też AIG, rosnący o 0,93%. Stosunkowo dobrze spisał się też CATERPILLAR, który rósł o 0,79%.

HEWLETT PACKARD - wykres D1
HEWLETT PACKARD – wykres D1

Do jednej z najsłabszych spółek na amerykańskim parkiecie należał HEWLETT-PACKARD, który potaniał o 0,99% i po raz kolejny oddalił się od ważnego średnioterminowo oporu. Nienajlepszą sesję ma za sobą też przeceniony o 0,83% DUPONT. Stosunkowo dużo straciło również CITI GROUP, przecenione o 0,8%. Stosunkowo dużo potaniały walory JP MORGAN. Wartość spółki spadła o 0,79%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here