Naga MarketsŚrodowa sesja na Wall Streat była zdominowana przez jedno wydarzenie. Odtajnione o godzinie 20 protokoły z posiedzenia FOMC tylko chwilowo zachwiały rynkiem. W przypadku S&P500 oraz DOW JONES oznaczało to zejście poniżej poziomu odniesienia. Natomiast najmocniejszy wczoraj NASDAQ tylko nieznacznie stracił na wartości tuż po godzinie 20. Ostatecznie wszystkie główne amerykańskie indeksy zamknęły dzień na plusie.
• Dow Jones: +0,15%
• S&P500: +0,27%
• NASDAQ: +0,83%
Sesja nie przyniosła też przełomu jeśli chodzi o sytuację techniczną głównych indeksów, które od szczytów 2 marca znajdują się w korekcie i aktualnie znajdują się w okolicach środka zmienności z ostatniego miesiąca.

DOW JONES - wykres D1
DOW JONES – wykres D1

Bardzo dobrą sesję ma za sobą amerykańska spółka internetowa. YAHOO! zyskało wczoraj aż 3,58%, które tym jednym ruchem znalazło się tuż pod strefą oporu omawianą już kilkakrotnie. Konsekwentnie na coraz wyższe poziomy wspina się ALCOA, drożejąca wczoraj o 1,79%. Wzrosty z ostatnich dni w tym przypadku mogły być „grą pod wyniki”. Przyjmujący taką strategię mogą jednak być rozczarowani, ponieważ w posesyjnych notowaniach akcje ALCOA traciły około 3%. Podczas dzisiejszej sesji dowiemy się jakie to będzie miało przełożenie na regularne już notowania. Nieźle spisał się HOME DEPONT rosnący o 1,13%. Dobrą sesję ma za sobą też GOOGLE, którego akcje zdrożały wczoraj o 0,85%.

ALCOA - wykres H4
ALCOA – wykres H4

Po środowej sesji na Wall Streat nie mają się z czego cieszyć akcjonariusze EXXON MOBIL. Walory tej spółki straciły wczoraj 1,97%. Oznacza to w tym przypadku dość dynamiczne odejście od oporów, przy których cena znalazła się w ostatnim czasie. Tracił też MERCK przeceniony wczoraj o 0,49%. Nienajlepiej poradziło sobie też APPLE, które straciło 0,33%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here