Naga MarketsŚroda na Wall Street była całkowitym przeciwieństwem wtorku. Wszystkie indeksy znalazły się daleko po zielonej stronie. Szczególnie dobrze zachowywał się NASDAQ.

Dzień nie przyniósł żadnych ważnych danych makro dotyczących gospodarki Stanów Zjednoczonych.

Amerykański dolar po wahaniach zarówno w górę jak i w dół dzień zakończył na poziomach zbliżonych do neutralnych. Późnym wieczorem notowany był w okolicach 1,09.

• Dow Jones: +0,67%
• S&P500: +0,92%
• NASDAQ: +1,47%

Na wykresie NASDAQ widzimy, że wzrósł on tyle, że zdołał odrobić całość wtorkowych strat i wyjść powyżej ostatnich szczytów.

NASDAQ - wykres D1
NASDAQ – wykres D1

Wczorajszą sesję do bardzo udanych zaliczyć mogą akcjonariusze MICROSOFT, który zyskał 2,19%. Po wtorkowych mocnych spadkach dobrze poradziło sobie też APPLE drożejąc o 1,87%. Całkiem dobrym wzrostem pochwalić się może też INTEL, który zdrożał o 1,81% i wyszedł ponad lokalne maksima z ostatnich dni. Stosunkowo dobrze poradziły sobie akcje FACEBOOKA, który rósł o 1,53%.

INTEL - wykres H4
INTEL – wykres H4

Większość spółek zyskiwało na wartości, jednak z tych słabszych wymienić należy np. EXXON MOBIL, który został przeceniony o 0,28%. Symbolicznie stracił AMERICAN EXPRESS, który oddał 0,1% swojej wartości. Ani o cent nie drgnął za to GENERAL ELECTRIC.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here