Naga MarketsŚrodowa sesja na Wall Streat to kontynuacja nienajlepszych nastrojów. Co prawda na wszystkich indeksach poziomy minimalne zostały wyznaczone w okolicach godziny 16, a w późniejszych fragmentach sesji straty zostały w części zredukowane to należy odnotować kolejny spadkowy dzień.

• Dow Jones: -0,44%
• S&P500: -0,40%
• NASDAQ: -0,42%

Te artykuły również Cię zainteresują
Wśród komponentów DOW JONES osiem zakończyło dzień po zielonej stronie. Pozostałe traciły na wartości.

S&P500 - wykres D1
S&P500 – wykres D1

Spoglądając na wykres S&P500 widzimy, że wczoraj kolejny raz dotknięta została wyznaczona przeze mnie linia ograniczająca od dołu hipotetyczny trójkąt. Jeśli w efekcie tych niedźwiedzich zagrań doszłoby do jej przebicia, a następnie utracony zostałby poziom minimów z pierwszej połowy marca mielibyśmy do czynienia z mocnymi sygnałami sprzedaży.
Najmocniejszą z obserwowanych przeze mnie spółek był w środę AMERICAN EXPRESS, który zyskał 1,04%. Na wykresie tego waloru aktualne pozostają wnioski z analizy przedstawionej przed wtorkową sesją. Niedźwiedzie muszą w tym momencie powstrzymać dalsze wzrosty. W przeciwnym razie dojdzie do zanegowania formacji.
Podczas wczorajszej sesji dobrze raził sobie też AT&T, który zdrożał o 0,74%. Nieźle wyglądała też ALCOA rosnąc o 0,62%. W tym przypadku zatrzymanie spadków zaczyna być interesujące.

ALCOA - wykres D1
ALCOA – wykres D1

Od szczytu na początku lutego mieliśmy praktycznie nieprzerwane spadki. Zatrzymanie tego precedensu może dość szybko doprowadzić do chęci odreagowania tych mocnych spadków.
Mówiąc o spółkach najsłabszych podczas wczorajszej sesji w pierwszej kolejności do głowy przychodzi mi WAL-MART. Walor wchodzący w skład DOW JONES został przeceniony o 1,87%. Tak słabe zachowanie się kursu doprowadziło do wyznaczenia nowego minimum w obecnym ruchu spadkowym.

WAL-MART - wykres D1
WAL-MART – wykres D1

Sporo stracił też INTEL oddając 1,5% swojej dotychczasowej wartości. W tym przypadku bykom pozostaje coraz mniej z piątkowej silnej zwyżki. Prawie równie słabo radziło sobie w środę 3M kończąc dzień 1,47% pod kreską.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here