CMC Markets

Na wykresie godzinnym EURUSD można zauważyć trend spadkowy, o czym świadczy sekwencja coraz niższych dołków oraz szczytów. Dodatkowym narzędziem pomagającym określić trend stanowią średnie kroczące EMA w skali H1 (75- i 100-okresowe), które są  skierowane ku dołowi. Cena przez większość czasu znajduje się poniżej wspomnianych średnich. Można zaobserwować test wsparcia 1,0600, przy tym poziomie zauważalne były zwiększone obroty.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

eurusdpro-eh1221116


comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.


Zgodnie z wczorajszą analizą cena kilkakrotnie przetestowała linie tendencji. Aktualnie zauważalny jest wysoki wolumen po ustaleniu wyższego szczytu. Mimo tego, że wydźwięk ostatniej świecy godzinowej jest wzrostowy obroty i jej zamkniecie pokazują słabość popytu. W sytuacji braku dalszej presji popytowej prawdopodobnie nastąpi większy impuls spadkowy. Potwierdzeniem tego będą również zwiększające się obroty podczas spadków. Przełamanie wsparcia w okolicach psychologicznego poziomu 1,0600 zwiększy szansę na dalsze spadki.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBovespa odbije od linii trendu?
Następny artykułTrading harmoniczny – najskuteczniejsze formacje systemu
Dealer w Noble Securities S.A. Wcześniej związany z Wincor Nixdorf oraz portalem Comparic.pl. W swoim tradingu oraz analizach opiera się przede wszystkim na długoterminowym Price Action, szukając transakcji gwarantujących najwyższy potencjalny poziom zysku do ryzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here