Naga MarketswebinarLynxChcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na w pełni darmowy wykład internetowy, którego prowadzącym będzie nasz redakcyjny kolega – Marcin Nowogórski. Tematyka webinaru poświęcona jest średnim kroczącym oraz ich wpływowi na interpretowanie ruchów cenowych, a co za tym idzie również zawieranie transakcji.


Zapisz się już teraz

Webinar zaplanowany został na dzisiaj (środa, 20 maja), na godzinę 18:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji – liczba miejsc jest bowiem ograniczona:

button

Spotkanie organizowane jest przy współpracy z brokerem OptionTrade. Skierowane jest zarówno do sympatyków opcji binarnych, rynku walutowego jak i giełdy – wszystkich tych, którzy w swoich analizach zwracają uwagę na techniczne aspekty inwestowania. Nie może Was zabraknąć za niespełna 3 godziny na naszym webinarze!

moving_average_5
Przykład średnich kroczących na wykresie

Średnie kroczące to nic innego jak średnia cena z zadanego okresu. Mimo swojej prostoty średnie mogą się to okazać bardzo cennym narzędziem do oceny zachowań rynków i wyciągnięcia okreslonych wniosków na przyszłość. W tym webinarze przyjrzymy się rodzajom średnich, a także ich relacji do ruchów ceny i właściwościach prognostycznych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Materiał został nagrany, wymaga jednak standardowej obróbki. Dlatego na stronie brokera pojawi się dopiero za jakiś czas 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here