Naga Markets

Srebro (XAG/USD) wzrośnie powyżej 25 USD za uncję, uważa Commerzbank i DBS BankNotowania srebra na rynku spot poruszają się horyzontalnie po spadku, który obserwowaliśmy od czerwca do końca września. Analitycy Commerzbank i DBS Bank widzą jednak potencjał dalszej aprecjacji XAG/USD. 

Kurs srebra z byczą perspektywą DBS oraz Commerzbank

Analitycy DBS Bank zwracają uwagę na odwróconą formację głowy i ramion, która rysuje się na wykresie dziennym srebra. Linia szyi tejże formacji zlokalizowana jest w okolicach 24,82 USD.Jeśli bykom udałoby się wybić w górę z formacji oRGR, analitycy będą oczekiwać testu 200-dniowej średniej przy 25,38 USD, zanim notowania XAG/USD (srebro) skierują się do poziomu 26,38 USD.

Srebro (XAG/USD) wzrośnie powyżej 25 USD za uncję, uważa Commerzbank i DBS Bank

Karen Jones z Commerzbank również wskazuje na potencjał do testu 200-dniowej średniej po pokonaniu wrześniowych maksimów przy 24,95 USD.

Kolejny cel stanowić mogą sierpniowe maksima przy 26,07 USD, a odzyskanie tego poziomu przez byki mogłoby wyzwolić wzrostowy impet. 

Chociaż Jones nastawiona jest pro-wzrostowo do rynku srebra, to zwraca uwagę na możliwe przeszkody.  Mowa tu m.in. o 55-tygodniowej średniej przy 25,29 USD, która może na jakiś czas zatrzymać kupujących.

Kluczowe wsparcie na XAG/USD wypada przy 21,87/17 USD, wskazuje Commerzbank. Drugorzędne poziomy obrony widać jeszcze przy 22,85/99 USD.

AVA Trade

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ccc cena akcji | ciech kurs akcji | cd projekt cena akcji | ciech giełda | aktualny kurs korony czeskiej | azoty akcje rekomendacje | usd notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułNa portfel kryptowalutowy od Robinhood czeka aż 1,6 mln osób!
Następny artykułMocne osłabienie złotego w środę! Kursy walut: euro 4,617 zł, dolar 3,996 zł
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here