Naga MarketsNotowania srebra (XAG/USD) w tym roku trend na spadkowy o czym świadczą dołki i szczyty rysujące się na coraz niższych poziomach. W ramach tego trendu cena znalazła wsparcie w okolicach okrągłego poziomu 15 dolarów za uncję.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, na wspomnianym wyżej wsparciu utworzyła się bycza formacja w postaci pin bara dająca potencjał do odbicia. Rzeczywiście, kurs srebra (XAG/USD) zwyżkował po tej formacji. Zatrzymał się jednak na konfluencji oporu, gdzie kanał średnich EMA 10/20 zbiegł się z linią trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów.

Po pozytywnym teście oporu, notowania powróciły do spadków, gdzie wczorajsze zamknięcie było najniższe od grudnia 2018 roku. Dodatkowo, sprzedający zrealizowali pierwszy punkt docelowy wynikający z ekspansji 61,8% ruchu abc na poziomie 14,90 USD.

W przypadku kontynuacji spadków, notowania mogą kierować się do kolejnego punktu docelowego na 100-procentowej ekspansji (abc) przy 14,64 USD. Jednak zanim cena będzie w stanie tam dotrzeć, najpierw sprzedający będą musieli pokonać poziom 14,75, gdzie notowania zamykały się 24 grudnia 2018 roku, przed wystąpieniem luki wzrostowej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Srebro (XAG/USD) - wykres dzienny - 12 kwietnia 2019
Srebro (XAG/USD) – wykres dzienny – 12 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here