Naga Marketssilver

Na interwale H4 notowań srebra tworzy się sporych rozmiarów świeca pin bar. Podobny, gotowy sygnał mamy już na interwale H1, a jeżeli niewiele się zmieni to prawdopodobnie sygnał do kupna pojawi się także na wykresie dziennym. Ma on miejsce na ważnym poziomie wsparcia, w postaci przede wszystkim poprzedniego dołka. Tak mocny sygnał odwrócenia jeżeli nie zakończy trendu spadkowego to przynajmniej może wywołać większą korektę. Pierwszym miejscem docelowym dla wzrostów byłyby okolice 16,50 czyli poprzedni wierzchołek.

silver op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSpadająca gwiazda na EUR/USD nadal aktywna
Następny artykułAUD/NZD H4 z szansą na korektę?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here