Naga MarketsNotowania srebra wskazują na próbę krótkoterminowego poszerzenia wzrostów – cena znosi obecnie trend spadkowy obserwowany od majowych szczytów (17.76) do sierpniowych dołków (13.96). Cenny kruszec zadaje się konsolidować wewnątrz zawężającego się trójkąta.

Analiza średnich ruchomych wskazuje na bycze przecięcie SMA10 i SMA50 w pierwszej połowie października. Od góry notowania blokowane są natomiast przez roczną średnią ruchomą. Dodając do tego analizę oscylatora stochastycznego otrzymujemy potwierdzenie byczych tendencji.

OCT-28-SILVER-V1

[pullquote]Zainwestuj w złoto już teraz![/pullquote]Od strony technicznej długie pozycje będą wspierane przez pokonanie obecnego trójkąta (optymalnie również średniej ruchomej) – potencjalny ruch w kierunku R1 na wysokości 16.80. Gdyby jednak cena wyszła dołem wtedy rynki skupią się na ponownym teście poziomu wsparcia 14.70.

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak obserwować sytuację (również na innych interwałach) i czekać na wyjście formacji jedną ze stron – w zależności od tego którędy cena wybije podejmować będziemy dalsze decyzje handlowe.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here