Naga Marketssilver

Na wykresie H4 notowań srebra widoczne jest ukształtowanie pro-spadkowej struktury dołków i szczytów w ostatnim czasie. Szerszy trend także jest spadkowy, dlatego wydaje się, że warto w krótkim terminie zagrywać również w tym kierunku. Na wykresie widać przełamanie wsparcia w rejonie 15,000. Cena mocnym impulsem podażowym zeszła niżej, a obecnie trwa korekta tamtych spadków. Wydaje się, że w okolicach strefy oporu można szukać sygnałów wskazujących na zakończenie korekty i powrót do spadków.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówione zostanie korzystanie ze stref wsparcia i oporu. Webinar odbędzie się w środę 2 marca. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

silver op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 29 lutego 2016: EUR/USD, USD/CHF
Następny artykułAUD/JPY – trend boczny H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here