Naga MarketsMiesiąc wrzesień był niekorzystny dla posiadaczy długich pozycji na rynku Srebra. Po osiągnięciu szczytu 19.62$  cena mocno zanurkowała szukając wsparcia. Pierwsze z nich 18.40$ zostało przełamane jak zapałka. Dopiero okolice 17.50$ gdzie wypadło stuprocentowe zniesienie kierunkowe (FE100) pojawili się potencjalni kupcy, którzy przetestowali w/w wsparcia zostawiając tam górny cień na świecy tygodniowej. Tym samym 18.40$ jest teraz  obozem dla zwolenników trendu spadkowego. A taki może się rozwijać w kolejnych tygodniach o czym świadczy wydłużenie fali spadkowej poniżej strefy równości korekt – zjawisko overbalance.

4

Bieżące notowania Silver oscylują w żółtej strefie wokół poziomu 17.50$. Ponieważ ostatnia fala  na interwale dziennym jest wzrostowa to tą przestrzeń należy traktować jako opór. Ostatnie świeca wskazują, że podaż broni tej wartości sugerując tworzenie się kolejnego impulsu spadkowego. Jego zasięg może dotrzeć do wartości  16.30$ czyli kolejnego wsparcia tygodniowego.

Ponieważ w ostatnim czasie notowania zawierają się w dolnej części wskaźnika Bollingera, toteż środkowa linia tego wskaźnika może wskazywać kolejny szczyt czyli koniec fali wzrostowej. Dziwnym trafem bieżący opór pokrywa się z tą linia.

Wartość oscylatora MACD nie napawa optymizmem, gdyż ujemne wartości sugerują rozwijający się negatywny sentyment do tego instrumentu.

5

Podsumowując, tak długo jak notowania Silver pozostają w cieniu oporu 17.50$ trudno mówić o większych wzrostach. Dopiero przełamanie tej żółtej strefy zmieni sentyment na kolejne dnia a może i tygodnie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here