Naga MarketsNotowania srebra na wykresie dziennym poruszają się w trendzie spadkowym o czym świadczą dołki i szczyty rysujące się na coraz niższych poziomach. Dodatkowo kurs utrzymuje się pod 20-dniową średnią, która stanowi środkową wstęgę Bollingera.

Jednakże w obecnym miesiącu po dotarciu notowań do okrągłego poziomu 14 USD znacznie spadła zmienność, a cena nie osiąga już zewnętrznej wstęgi Bollingera. Kolejny niepokojący sygnał to dywergencja między ceną, a wskazaniami RSI, gdzie dołki tworzą się na coraz wyższych poziomach.

Z kolei na wykresie 4-godzinnym widzimy, że na koniec ubiegłego tygodnia testowany był lokalny opór blisko 14.40. Jeśli kupującym udałoby się pokonać tę barierę, otworzą sobie drogę do kolejnej strefy obrony między 14.95 – 15.22 USD.

Powrót do trendu spadkowego spodziewany jest natomiast w momencie skutecznego wybicia nowego dołka pod 14.00, co negowałoby omawianą wyżej dywergencję oraz inne znaki świadczące o potencjalnym, głębszym odbiciu wzrostowym.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here