Naga Markets



Od początku roku rynek srebra porusza się na północ. Wzrosty te spowodowane są odrzuceniem niezwykle istotnego wsparcia w okolicy 15.90. Obecnie dotarliśmy jednak do ważnego oporu 17.15, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do ponownych spadków i kontynuacji trwającego od pół roku trendu.

Scenariusz pro-spadkowy wspiera również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy silne wykupienie, które w rzeczywistości okazuje się większe niż w przypadku grudniowych szczytów a co za tym idzie mamy dywergencję.

Silver Daily
Silver Daily

Spoglądając na wykres H4 zauważymy, że wzrosty mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 17.20, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem dla spadków, dla których potencjalnych targetem mogłyby być rejony poziomu 16.25.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

Silver H4
Silver H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRzut okiem na złotówkę – EURPLN, GBPPLN, USDPLN, CHFPLN 17 stycznia 2017
Następny artykułSezonowość na rynku kapitałowym
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here