Naga Marketssrebro

Na interwale H4 notowań srebra kurs nie potrafił wybić poziomu oporu i ponownie doszło do spadków. Wydaje się, że celem może być poziom 15,500. Aktualnie jednak kurs zatrzymuje się na dolnej krawędzi dokładnie respektowanego kanału spadkowego. Zagranie na wzrosty jest bardzo ryzykowne i wchodzą w grę jedynie opcje bardzo krótkoterminowe, najlepiej po pojawieniu się sygnałów wzrostowych. Gracze konserwatywni powinni raczej sprzedawać wszelkie próby odbicia w górę.

srebro op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here