Naga MarketsRuch powrotny do przełamanej linii trendu

W czwartek przełamana została linia trendu wzrostowego na srebrze. Świeca przebijająca jest tak imponującej wielkości, że popyt znalazł się obecnie w trudnej sytuacji. Na początku piątkowej sesji pojawiła się próba zniwelowania czwartkowych spadów, jednak zakończyła się ona porażką. Co więcej, próba ta pogorszyła jeszcze sytuację ponieważ obecnie na wykresie dostrzec można ruch powrotny do wyłamanej linii trendu, który tylko potwierdza możliwość kontynuacji spadków.

Test wsparcia na poziomie 17.20

W tym momencie testowane jest wsparcie na poziomie 17.20. Jeżeli zostanie ono przełamane to celem podaży będą kolejno: 16.80, 16.30, 15.90. Pierwszy z tych poziomów stanowi 3-miesięczne minima i już na nim może pojawić się wzrostowe odbicie.

Alternatywnie, gdyby pojawiło się obecnie odbicie już na wsparciu 17.20 to popyt będzie miał problem już podczas testowania od dołu przełamanej w czwartek wzrostowej linii trendu. Biorąc pod uwagę spadkową tendencję, która trwa na srebrze od niemal 2-tygodni najlepsze co mógłby popyt teraz zrobić to utrzymać cenę w trendzie bocznym.

SILVER H4
Wykres SILVER dla H4

Zobacz i zarejestruj się na majowe webinary, m.in. dr Zbigniew Wieczorek o Price Action.

SREBRO D1
Wykres D1 – SREBRO


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here