Naga MarketsWydarzenia terrorystyczne jakie miały miejsce we wtorek rano w Brukseli spowodowały chwilową zmienność, która już w połowie dnia została skorygowana. W przypadku notowań srebra pojawiła się spora zmienność. Po poranny wzroście ceny nastąpił spadek i ponowne odbicie w kierunku dziennych maksimów.
Na wykresie H1 wyznaczyć można wzrostowy kanał, dla którego obecnie dolne ograniczenie znajduje się obecnie w rejonie 15.40. Wyżej bo już na poziomie 15.70 znajduje się najbliższe wsparcie. Warto zauważyć, że wzrost ceny srebra trwa nieprzerwanie od grudnia 2015 roku. Istotny jest poziom 116.10, na którym usytuowany jest najbliższy opór, kontynuacja wzrostów po przekroczeniu tego oporu pozwoli szybko na osiągnięcie 10-miesięcznego maksimum.

Szersza perspektywa interwał W1

Wprawdzie, w krótkim terminie kolejne wyższe szczyty i dołki potwierdzają trend wzrostowy jednak w długim terminie srebro od wielu lat porusza się w trendzie spadkowym. Pierwszym pozytywnym sygnałem dla popytu było przebicie w poprzednim tygodniu linii trendu spadkowego z ostatniego 1,5 roku. Obecnie ważnym zadaniem dla popytu jest przełamanie oporu na 16.10 oraz wyjście ponad poziom 16.50 ustalając nowe 10-miesięczne maksimum.
Wykres dla interwału H1

SILVER_H1


Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Szczegóły pod wykresem.


Wykres dla interwału W1

SILVER_W1


Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Przyjrzymy się oprócz rekomendacjom banków również gorącym news-om, skuteczności porad w programach TV, utartym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”.

invest

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here