Naga MarketsKurs srebra w relacji do dolara (XAG/USD) wyznaczył w lutym nowy szczyt, który jedynie naruszał poprzednie maksima przy 16,17. W wyniku tego wzrostu powstała formacja pin bara, która zepchnęła notowania do poziomu 15,76.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, srebro próbowało jeszcze w środę skierować się do oporu na 16,17, jednak bezskutecznie. Do zamknięcia sesji notowania przełamały wsparcie na 15,76.

Kolejna fala spadków pojawiła się wczoraj. Sprzedający przetestowali najpierw pokonane wsparcie, a następnie udało im się pokonać dolne ograniczenie kanału spadkowego, o którym pisałem w poniedziałek.

Taki rozwój akcji cenowej na wykresie otwiera drogę dalszej przecenie w kierunku kluczowego wsparcia blisko 14,83 USD. Jednak zanim cena będzie w stanie tam dotrzeć, do pokonania pozostają jeszcze poziomy ostatnich dołków tworzących kanał przy 15,47 oraz 15,16 USD.

W przypadku korekty, warto obserwować jak przebiega test przełamane wsparcia kanału i / lub oporu horyzontalnego na 15,76 USD. Jeśli sesja zamknie się ponad strefą tworzoną przez te poziomy, niedźwiedzie nastawienie zostanie zakwestionowane.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here