Naga MarketsW środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat rynku srebra, który znajduje się w bardzo zbliżonej sytuacji do rynku złota i ma szanse wzrosnąć, jeśli korzystne wiatry geopolityki utrzymają się na początku 2020 roku. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Srebro jako metal przemysłowy może ucierpieć na spowolnieniu gospodarczym

–  Kurs XAGUSD ma szanse wzrosnąć w okolice 19 USD za uncję w przypadku wystąpienia negatywnego scenariusza w geopolityce. Jednak wzrosty mogą być wstrzymywane, bo jeśli będzie zła sytuacja gospodarcza na świecie to srebro może oberwać mocniej rykoszetem jako metal przemysłowy niż zyskać jako metal szlachetny – oznajmił Bogusz Kasowski.

Z kolei dalsze spadki będą możliwe w przypadku spadku awersji do ryzyka na świecie przy niezmienionym zapotrzebowaniu w przemyśle.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here