Naga Marketssztabki sreberaSrebro zakończyło wczorajszą sesję na potężnym minusie wynoszącym 1,7%, co sprowadziło ceny tego surowca na najniższe poziomy w tym roku. Dzisiejsza sesja nie przynosi korekty, aktualnie możemy obserwować spadki na 0,24%. Czego spodziewać się w kolejnych dniach? Czy ostatnia przecena to szansa na zakupy, a moze jednak trend spadkowy dopiero się rozkręca?


Cena srebra wyraźnie w dół

Tendencja spadkowa utrzymuje się na srebrze już od dłuższego czasu. Po próbie wzrostów w styczniu i lutym, kurs systematycznie traci. W ostatnim czasie doszło do wybicia dołem okolic poziomu 15$, które były wyraźnie bronione przez kilkanaście sesji. Nie jest to dobry znak dla strony kupującej. Aktualnie niewykluczone są spadki w kierunku 14,53$, a nawet 14,10$.

Zobacz także: Przegląd GPW – Getin blisko 15% w dół, zyskuje WSE i TPE

Cena srebra

Sytuacja techniczna na niższym interwale czasowym

Spoglądając na wykres o interwale czasowym – H4, widać wyraźna, utrzymująca się od dłuższego czasu tendencję spadkową. Najbliższym oporem jest strefa wynikająca z ostatnich lokalnych minimów – 14,75, dopiero w momencie, gdy cena znajdzie się powyżej, oczekiwałbym większej korekty wzrostowej. Dodatkowo dopasowałem średnią SMA do ostatnich szczytów i tak na prawdę o pozycjach długich, będę myślał dopiero w momencie wyjścia ceny powyżej. Na razie przewagę ma strona podażowa i ciężko kłócić się z trendem.

Cena srebratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here