Naga MarketsNotowania srebra w drugiej połowie ubiegłego miesiąca po teście bariery na 15.60 konsolidowały w wąskim zakresie, gdzie jako dynamiczny opór dobrze sprawdzał się kanał średnich EMA 10/20.

Jak jednak widać na wykresie dziennym poniżej, sprzedający w tym tygodniu poczynili znaczny postęp, w poniedziałek bowiem nastąpiło wybicie dołem z zakresu i przełamanie wsparcia na 15.16. Do jeszcze większej wyprzedaży doszło podczas wczorajszej sesji, która zamknęła się znacznie pod poziome 14.65.

Kontynuacja trendu spadkowego może teraz skłaniać do poszukiwania okazji sprzedażowych. Nie warto jednak łapać spadającego noża, a raczej skupić się na sprzedaży po umocnieniach.

Ciekawą lokacją przy takim scenariuszu może być wspomniany kanał średnich EMA 10/20, który dobrze sprawdza się w roli oporu od drugiej połowy czerwca. Kolejne kluczowe wsparcie znajdziemy natomiast na okrągłym poziomie 14.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here