Naga Marketssilver

Na interwale H4 notowań srebra cena od kilku dni utrzymuje się w dość wąskiej konsolidacji. Ma ona miejsce w strefie wsparcia okolic 16,60 oraz przy linii trendu wzrostowego. Teoretycznie elementy te mogą wspierać wybicie górą, choć wyjście ceny dołem wpisywałoby się w ruch spadkowy trwający od 18 maja. Mimo wszystko mamy ciekawą sytuację, którą warto obserwować. Wybicie górą spowodowałoby prawdopodobnie ruch w stronę oporu przy 17,15, a wybicie dołem, mogłoby mieć nawet bardziej dynamiczny charakter i dość szybko doprowadzić do testu poprzedniego dołka przy 16,10.

silver op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here