Naga Marketssilver

Na interwale H4 notowań srebra cena porusza się od dłuższego czasu w kanale o spadkowym nachyleniu. Aktualnie trwa odbicie od dolnej krawędzi. Kurs napotkał jednak na silny i wielokrotnie testowany opór. Ostatnie momentum jest spadkowe dlatego można zagrywać krótkoterminowe opcja na spadki. Jeżeli jednak cena przebije opór, będzie można zagrywać na wzrosty z celem przy dokładnie respektowanej górnej krawędzi kanału.

silver op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here