Naga MarketsBieżący tydzień na srebrze można określić jako byczy. W dniu wczorajszym przetestowany został rejon 16.15, który to rejon stanowi istotny opór. Tym samym przebity został marcowy szczyt i osiągnięta została najwyższa cena od października 2015 roku. Płytkie cofnięcie jakie pojawiło się na początku dzisiejszych notowań nie powinno oznaczać wejścia w głębszą korektą, a możliwe że zakończy się długim dolnym cieniem. Najbliższym celem popytu jest przekroczenie szczytu 16.34 z października 2015 roku. Skuteczne wyjście ponad wskazany poziom będzie mocnym sygnałem potwierdzającym obecną siłę popytu.

Analizując wykres srebra na wykresie tygodniowym również możemy dostrzec pozytywne jego aspekty. Nastąpiło przełamanie 2,5 rocznej linii trendu spadkowego, a od początku bieżącego roku zauważyć można kolejne wyższe szczyty i wyższe dołki co wzmacnia popyt. Z ewentualnymi decyzjami dotyczącymi kupna warto w chwili obecnej poczekać, aż przekroczony zostanie wskazany wcześniej poziom 16.34.

Otwórz pozycję na SREBRZE na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.

Interwał H4

SILVER_H4

Interwał W1

SILVER_W1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here