Naga MarketsSREBRO 06.06.2019

SILVER Daily – cena opuściła IB

Srebro po osiągnięciu maksimum na poziomie 16.21 $/oz w lutym tego roku systematycznie traciło na wartości, aż do końca maja kiedy to ustanowione zostało minimum tego roku 14.26.
Po osiągnięciu minimum, kolejne świece dzienne mieściły się w zakresie ostatniej spadkowej tworząc formacje Inside Bara.
W poniedziałek cena opuściła IB górą i wszystko wskazuje na dalszy ruch na północ. Wczorajsza świeca dzienna miała kształt spadkowego pin bara, ale ponieważ nie znajduje się on na żadnym ważnym poziomie, wg. mnie nie jest sygnałem do spadków.

SILVER H1

Na wykresie H1 możemy określić prawdopodobne cele popytu i podaży, czyli poziomy w zakresie których cena srebra może się w czasie najbliższych sesji poruszać.
W przypadku gdyby popyt osiągnął przewagę i korekta byłaby kontynuowana, cena może osiągnąć poziom 15.05, gdzie znajduje się dość silny opór. Gdyby jednak podaż miała zwyciężyć – poziom 14.70 może okazać się decydujący o tym czy korekta się zakończy i cena podąży na południe.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here