Naga MarketsSrebro i trzy ważne poziomy: 22, 23,5 oraz 25 dolarów za uncjęSrebro pozostaje w cieniu spadkowej linii trendu. Daje to nadzieję na przecenę tego metalu w stronę 19$ za uncje. Poziom ten już kilkakrotnie był przywoływany przeze mnie jako dawny opór, który czeka za retest. Aby zrozumieć znaczenie powrotu w te okolice, należy przywołać wykres tygodniowy. Teraz zamierzam skupić się na interwale H4, aby dokładniej poznać miejsca kluczowe dla tego instrumentu.

Analiza techniczna wykresu srebra

Do takich na pewno należy cena 23.5$. Wystarczy proste narzędzie w postacie poziomej linii, aby uzmysłowić sobie, jak ważne jest to miejsce dla posiadaczy długich pozycji. Od początku grudnia notowania Silver znajdują się powyżej tej wartości, co oddala scenariusz spadkowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sięgając dalej w przeszłość łatwo zauważyć, że Srebro oscyluje w wąskim zakresie, tworząc konsolidację. Rozciąga się ona pomiędzy cenami 22$ a 25$. Czerwona linia dzieli wiec na pół tę przestrzeń. Wskaźniki na tym interwale nie rozpieszczają ilością informacji. MACD robi to, co do niego należy, czyli oscyluje wokół wartości zero. RSI okazjonalnie przyjmuje skrajnie wysokie wartości i wtedy należy podjąć stosowne działania. Dziś kieruje się do góry, ale nadal pozostaje w neutralnym obszarze 30-70.

Dopóki nie nastąpi wyjście z impasu ograniczonego niebieskimi prostokątami, to ceny 22$, 23.5$ i 25$ pozostaną kluczowe dla tego metalu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here