Naga MarketsSrebro porusza się w trendzie spadkowym od 2011 roku. Obecnie doszło do istotnego wsparcia widocznego na wykresie o interwale miesięcznym w latach 2006 – 2010. W tym miejscu już dwukrotnie w ostatnim czasie spadki zostały zatrzymane: w grudniu 2014 roku oraz na początku lipca tego roku. Obecne spadki przybrały dosyć gwałtowną formę. Od połowy maja na wykresie dziennym wyznaczyć można ostry kanał spadkowy.

Wydaje się, że na tym poziomie może dojść do znaczącego odreagowania. Również analizując obecne wahania kruszcu między grudniem 2014 a lipcem 2015 utworzył się na wykresie duży trójkąt, którego dolne ograniczenie w chwili obecnej to okolice 14,7$ a górne to 17,5$.

Wykres XAGUSD dla interwału miesięcznego.
Wykres XAGUSD dla interwału miesięcznego.
Wykres XAGUSD dla interwału 1D.
Wykres XAGUSD dla interwału 1D.
Wykres XAGUSD dla interwału 1D.
Wykres XAGUSD dla interwału 1D.

logo-HFT-1_250x80Analiza powstała przy współpracy z polskim brokerem HFT Brokers, który jest regulowany przez KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci dotąd nieosiągalną przewagę. Zobacz więcej o ofercie HFT BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here