Naga MarketsNotowania srebra zamknęły miesiąc wrzesień na poziomie wyższym od otwarcia po raz pierwszy od czerwca, kiedy to na rynku pojawiło się momentum spadkowe. Jak widać na wykresie miesięcznym poniżej, kurs ustanowił nowe minima na poziomie $13.92, a następnie odrobił całość tych strat, by ostatecznie zamknąć się ponad obszarem wsparcia między 14.32 – 14.45.

Takie zachowanie akcji cenowej doprowadziło do utworzenia formacji price action w postaci byczego pin bara. Może się zatem okazać, że na rynek powrócą byki i dojdzie do ruchu korekcyjnego.

Najbliższy kluczowy opór horyzontalny znajduje się teraz blisko poziomu 15.60 USD za uncję. Kolejny znajdziemy w okolicach 16.10. Co więcej, obszar tworzony przez te poziomu pokrywa się z kanałem średnich EMA 10/20, które stanowią dynamiczny opór w obecnym trendzie spadkowym.

Przechodząc jeszcze na chwilę do wykresu dziennego, notowania wybroniły wczoraj lokalne wsparcie na 14.45. Ponadto cena na zamknięciach dnia utrzymuje się ponad kanałem EMA 10/20. Przed dotarciem do kluczowego oporu (15.60) wymienionego wyżej, kupujący będą musieli jeszcze zmierzyć się z drugorzędnym poziomem na 15.23 USD.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here