Naga MarketsCena srebra zmienia się, a inwestorzy starają się zrozumieć, jak będzie przebiegał handel metalem po wzroście w ubiegłym tygodniu. Ceny srebra po publikacji komunikatu FOMC mocno odbiły. Wypowiedź szefa FED i silny spadek rentowności na rynku długu w USA sprzyjały wzrostowi cen kruszcu.

  Zgodnie z oczekiwaniami Fed po raz kolejny pomniejszył program QE3 o 10 miliardów do 35 miliardów dolarów miesięcznie. Amerykański bank centralny nie zmienił też stóp procentowych. W oficjalnym komunikacie po posiedzeniu podał również, że kondycja amerykańskiej gospodarki jest coraz lepsza, a tamtejszy rynek pracy wraca do normy.

 

Z punktu widzenia analizy technicznej na wykresie miesięcznym (MN) kurs srebra po ukształtowaniu się fali trzeciej na poziomie 18,55 wynikającym ze161% zniesienia wewnętrznego Fibonacciego fali pierwszej tworzy korektę fali czwartej z poziomem oporu na 38% zniesienia fali trzeciej na poziomie 25,35. Po zakończeniu korekty można oczekiwać spadku do poziomu 12,80 w postaci fali piątej.

Autor analizy: Artur Wesołowski

 

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here