Naga Marketssilver

Na wykresie H4 notowań srebra, kurs w szerszym rozumieniu porusza się wzrostowo. Ostatni okres to jednak respektowanie oporu przy 15,75 i dynamiczne zejście na niższe poziomy. Obecnie cena zbliża się już do poprzedniego dołka czyli również strefy wsparcia okolic 15,20. Wydaje się, że w tym rejonie może nastąpić reakcja kupujących. Warto więc mieć na oku zachowanie ceny w tej strefie i wykorzystać sygnały popytowe. Z drugiej strony, upadek wsparcia może być czytelnym sygnałem do głębszych spadków.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówiony zostanie system wybić z kanału nocnego. Webinar odbędzie się w środę 16 marca o godzinie 20:00. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

silver op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 14 marca 2016: AUD/JPY, EUR/NZD
Następny artykułGBP/USD – w strefie wsparcia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here