Naga MarketsSPV Marvipolu z przedwstępną umową sprzedaży proj. magazynowego za 18,3 mln euroPDC Industrial Center 141, spółka celowa Marvipol Logistics (spółki zależnej Marvipol Development) i PG Dutch Holding I B.V., zawarła z Follonica przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości w Tyńcu Małym (dolnośląskie), na których spółka celowa realizuje projekt logistyczno-magazynowy, za 18,3 mln euro netto, podał Marvipol.

SPV Marvipolu zawarł przedwstępna umowę sprzedaży

“Zawarcie umowy przyrzeczonej powinno nastąpić do dnia 30 listopada 2021 roku. Zawarcie umowy przyrzeczonej poprzedzone będzie koniecznością wystąpienia szeregu okoliczności oraz zdarzeń o charakterze formalnym oraz prawnym, w tym uzależnione jest od spełnienia warunków zawieszających, w szczególności od uzyskania interpretacji podatkowych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Marvipol Development jest jednym z polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here