Naga MarketsMiniatura domu stojąca na biurku, w tle mężczyzna piszący na papierzePunktualnie o godzinie 16:00 poznaliśmy raport Consensus Bureau, w którym opublikowano najnowsze wyniki dot. sprzedaży nowych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Dane okazały się nieco gorsze nie tylko od prognoz, lecz również od poprzednich rezultatów.


New Home Sales w dół o 0,7%

Jak wynika z najnowszego raportu Census Bureau (pełna treść dostępna pod linkiem) we wrześniu br. sprzedaż nowych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych spadła do poziomu 701 tysięcy ze zrewidowanego ujemnie odczytu sierpniowego (706 tys., choć pierwotnie dane wskazywały na 713 tys.). Mimo, że finalnie odnotowano spadek o 0,7%, to i tak we wrześniu br. sprzedaż nowych nieruchomości uplasowała się na jednym z najwyższych poziomów od lipca 2007 r.

Sprzedaż nowych nieruchomości w USA AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że kurs dolara amerykańskiego umacnia się względem australijskiego od minionego wtorku. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie oczekiwać moglibyśmy re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) tj. strefy 0.6810-0.6800.

Weź udział w darmowym kursie inwestowania i zdobądź międzynarodowy cetryfikat

AUDUSD
AUDUSD H4

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd rynku giełdowego z Marcinem Tuszkiewiczem. Ciekawa sytuacja na spółkach WIG20
Następny artykułKNF: Fundacja TJS nie powinna wprowadzać traderów w błąd ws. XTB
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here