Naga MarketsZgodnie z najnowszym raportem dotyczącym sprzedaży nowych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych za czerwiec 2018, główny wskaźnik uplasował się na poziomie 631 tys. wobec prognoz analityków na poziomie 669 tys. Jest to także wynik gorszy od poprzedniego (666 tys. zrewidowany ujemnie z 689 tys.).

W efekcie dynamika sprzedaży wyraźnie spadała o -5,3% (przy projekcji -2,8%). Mimo, że jest to najlepszy wynik od listopada 2007 roku a więc dokładnie od 10 lat, to na rynku walut nie wywołało to jednak silniejszej reakcji.

Źródło: www.census.gov

Mediana cen sprzedaży nowych domów w czerwcu 2018 uplasowała się na poziomie $302.100. Z kolei średni cena wyniosła 363.300 dolarów amerykańskich.

Na notowaniach Eurodolara jesteśmy dziś świadkami ruchu, który odbywa się w zakresie ekstremów wczorajszej sesji. Odczyt danych z rynku nieruchomości nie wywołał większej zmienności, a cena porusza się w okolicach kanału średnich EMA 10/20 z wykresu 30-minutowego.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here