Naga MarketsRafał Zaorski, jeden z bardziej rozpoznawalnych spekulantów na Polskiej Scenie Traderskiej zakończył sprzedaż swojej książki. Przypomnijmy, że wersja elektroniczna jest dostępna za darmo, a na znanym portalu aukcyjnych zostało wystawionych 1000 egzemplarzy w twardej oprawie. Cały zysk pochodzący ze sprzedaży ma zostać przekazany na cele charytatywne.


“O spekulacji” – zyski ze sprzedaży wesprą akcję charytatywną

Na grupie Facebookowej Trading Jam Session ma zostać przeprowadzona ankieta, w której jej uczestnicy wybiorą cel, na który zostaną przekazane, zebrane ze sprzedaży środki. Autor przy każdych 250 sprzedanych egzemplarzach nagrywał video w formie Live na platformie Facebook, zdradzając szczegóły dotyczące tworzenia jak i sprzedaży książki. Sprzedaż przebiegła szybciej niż oczekiwał tego Rafał, wszystkie egzemplarze rozeszły się w niecałe 6 dni! Czekamy na live po sprzedaży 1000 książek i ankietę, w której zostanie wybrany cel przeznaczenia środków.

Zobacz także: Kim jest Rafał Zaorski? 

O speklulacji okładka książki Rafała Zaorskiego
okładka książki Rafała Zaorskiego – “O Spekulacji”

Całkowity zysk ze sprzedaży, który według serwisu aukcyjnego wyniósł 132 399 zł (sto trzydzieści dwa tysiące trzysta trzydzieści dziewięć złotych). Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na cele charytatywne.

Na aukcji na portalu internetowym możemy przeczytać:

“Zapraszam do zakupu tego “dzieła”… Środki przekażemy na cele charytatywne po zakończeniu sprzedaży a cel zostanie określony w ankiecie na grupie facebookowej TJS.. PS: Codziennie będziemy podnosić cenę o 1 PLN.. tak by Ci wchodzący w trend wcześnie .. poczuli lekcje premii za ryzyko”

 

Wykres sprzedaży książki RZ
Wykres sprzedaży książki “O Spekulacji”

Zgodnie z zapowiedziami, każdego dnia cena rosła o 1 PLN. Akcja podwyższania ceny nie trwała jednak długo. Najwięcej egzemplarzy sprzedało się wczoraj – 27 lutego. Bardzo prawdopodobne, że gdyby na aukcji została wystawiona większa liczba książek, również znalazłyby one swoich odbiorców.

“Nie sądziłem, że to będzie tak szybko” – powiedział na Live Rafał Zaorski.

“Sprzedaż powinna przyspieszyć po przekroczeniu progu 500 sztuk” – autor nawiązywał tutaj do analizy rynków finansowych, badania zachowań inwestorów.

Garść statystyk na temat sprzedaży

Według statystyk zamieszczonych przez Rafała Zaorskiego, w pierwszym dniu sprzedały się 133 egzemplarze. Sprzedaż nieco spadła w drugim dniu – wyniosła 87 sztuk. Co ciekawe podczas trzeciego dnia 133 osoby kupiły książkę, jest to dokładnie tyle samo co 23.02. Kolejny dzień – wtorek 26.02 ponownie przyniósł “korektę” w liczbie zamówień, a wczorajsza sesja aukcyjna “eksplodowała”, sprzedało się 337 sztuk. Aukcja zakończyła się dziś – wynikiem 256 sztuk, cały nakład 1000 egzemplarzy rozszedł się w niecałe 6 dni!

Według zapewnień autora, wersja papierowa ma zawierać nieco więcej treści niż darmowy PDF. Dodatkowo każda książka zostanie przez niego podpisana i będzie miała swój unikalny numer. “Ze względu na ograniczoną ilość egzemplarzy cena nigdy nie spadnie”

Inne cytaty odnoście książki “O Spekulacji”:

“Książka posiada wiele miejsca na notatki”

“Książka ma twardą okładkę, specjalnie byś się walnął mocno w łeb jak będziesz trzymać stratę”

“Jest to pierwsza tego typu książka na świecie o spekulowanie i o rynku”

Z Rafałem Zaorskim oraz dziesiątkami innych ekspertów rynkowych można spotkać się w marcu w Krakowie podczas konferencji Invest Cuffs. Zapraszamy!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie przecież to imbecyl jest! Dajecie aię naciągać jeszcze na jakieś durne książki!!! Przeczytałem kilkanaście zdań i się uśmiałem😂😂😂😂😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here