Naga MarketsPunktualnie o godzinie 16:00 rynki poznaliśmy raport National Association of Realtors (NAR), w którym opublikowano najnowsze wyniki sprzedaży istniejących nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Dane okazały się zdecydowanie lepsze od poprzednich rezultatów.


Existing Home Sales w górę o 1,9%

Z raportu National Association of Realtors (NAR) wynika, iż zgodnie z prognozami sprzedaż istniejących domów wzrosła w lipcu aż o 2,5% do 5,42 mln.

– Chociaż transakcje na północnym wschodzie spadły, pozostałe trzy główne regiony USA odnotowały wzrost sprzedaży, w tym ogromny wzrost na Zachodzie – czytamy w raporcie.

SPrzedaż istniejących domów w USA

Zdaniem Lawrence Yun, głównego ekonomisty NAR spadające oprocentowanie kredytów hipotecznych poprawia przystępność cenową mieszkań i pcha kupujących na rynek. Zauważa on jednak, że podaż mieszkań po przystępnych cenach jest bardzo niska.

Sytuacja techniczna na AUDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDUSD zauważymy, że rynek od kilkunastu dni porusza się trendzie horyzontalnym. Biorąc pod uwagę, że – z czysto technicznego punktu widzenia – konsolidacja jest formą korekty oraz uwzględniając, iż kurs w dalszym ciągu utrzymuje się poniżej ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 38,2% korekty Fibonacciego, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że po zakończeniu tej tendencji, notowania AUDUSD wrócą do spadków.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
zapisz się na bezpłatny webinar

Kurs pary walutowej AUDUSD
AUDUSD Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPompliano: Bitcoin znajdzie się w portfelu każdego inwestora instytucjonalnego
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 21.08.2019 GBP/AUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here