Naga Markets


Punktualnie o godzinie 14:30 rynki poznały bardzo istotne dane z amerykańskiej gospodarki. Mowa tu oczywiście o najnowszych, kwietniowych wynikach sprzedaży detalicznej publikowanej przez Census Bureau. 


Retail sales poniżej prognoz

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez amerykański Census Bureau, wartość bazowej sprzedaży detalicznej m/m wzrosła w kwietniu br. o 0,3% (prognoza 0,5%, poprzednio 0,4%). Podobnie prezentuje się natomiast pełny wskaźnik sprzedaży detalicznej, wzrost o 0,3%, analitycy oczekiwali 0,4% poprzednio było to aż 0,8% po rewizji danych w górę.

Źródło: Census Bureau

Reakcja rynku

Spoglądając na notowania głównej pary EURUSD od początku dzisiejszej sesji traci na wartości. Osuwanie przyspieszyło po publikacji słabszych danych dla USD, mimo to dolar umocnił się o kolejne 40 pipsów zbliżając się niebezpiecznie do minimów sprzed 4 dni. Poziom 1.1830 wydaje się tu być kolejnym przystankiem.
By wykorzystać analizę i zainwestować na EURUSD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURNZD – Dywergencja wskazuje na spadki – PA+MACD
Następny artykułEksperci wzywają amerykańskich regulatorów do szybkiego zajęcia się tematem kryptowalut
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here