Naga Marketslol buy litecoinPowrót hossy na rynek kryptowalut pod koniec zeszłego roku ponownie zwiększa jego popularność i przyciąga kolejnych inwestorów. Kryptomania po raz kolejny opanowuje główne placówki finansowe. Ostatni panel CNBC zatytułowany „Fast Money” przebiegł pod kątem analizowania przyczyn wzrostów Bitcoin i parabolicznego wzrostu Litecoina w ostatnich miesiącach.


Zobacz również: Litecoin najdroższy od niemal roku! Cena LTC pokonała kluczowy opór i zmierza w kierunku 192 USD

Litecoin bliski ponownego utworzenia bańki spekulacyjnej?

Uczestnicy panel wspólnie wiwatowali na wzmiankę o wzroście cen Litecoina o 400 procent od lokalnego dołka z 14 grudnia, gdy cena LTC wynosiła zaledwie 23 USD. Dyskusję zakończył prowadzący krzycząc:

– Sprzedaj dom, sprzedaj samochód, sprzedaj dzieci. Kup Litecoiny!

Członkowie panelu CNBC mają prawo być pod wrażeniem. Po osiągnięciu dołka na poziomie 22,93 $ w grudniu Litecoin wzrósł w maju do 118,15 $. Jest to ogromny wzrost o 416 procent, który przyćmiewa nawet wzrosty Bitcoina.

CoinPaprika_LTC_price_1y_2019-05-29 (1)
Kurs Litecoina w porównaniu do Bitcoina. coinpaprika.com

W ocenie ekspertów katalizatory tego skoku są bardzo liczne m.in. wzmocniły się metryki łańcuchowe, liczba adresów Litecoin gwałtownie wzrosła w 2019 r., a duża ilość reklam promujących LTC przez gwiazdy podniosła popularność wirtualnej monety.

Kryptowaluta Litecoin LTC na płytce scalonej

Pomimo silnych wzrostów, dyrektor fundacji Litecoin Franklyn Richards ostrzegł inwestorów przed nadmierną ekscytacją. Powiedział, że kurs LTC zagrożony jest ponownym wejściem na terytorium bańki spekulacyjnej, jeśli cena nadal będzie odbiegać od reszty rynku.

Cena odeszła daleko od metryk, co oznacza, że choć ​​wzrost ten jest pozytywny, obecnie nie jest zrównoważony i możemy zaobserwować równie silny spadek. W przeciwnym razie możemy znaleźć się ponownie w bańce i może nastąpić to wcześniej niż zakłada rynkowy konsensus – powiedział Richards.

Jeden z analityków CCN jest jednak bardziej optymistyczny, co do dalszych notowań LTC. Cytując nadchodzącą „redukcję nagród za wydobycie o połowę” i garść wskaźników technicznych, Kiril Nikolaev powiedział, że Litecoin wzrośnie o kolejne 130 procent, zanim uderzy w istotny opór.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Bitcoin rośnie, wszystko rośnie…
    Patrząc ze strony gospodarczej naszej planety ,masa surowców, chociażby wszystko co jest potrzebne do utrzymania mennicy staje pod znakiem zapytania, również złoto przydałoby sie ludzkości bardziej jako kruszec używany w technice ,a nie jako zabezpieczenie finansowe. Centralizacja środka płatniczego + Elon i jego satelitki z netem + najlepsi hakerzy po dobrej stronie mocy , rozwój i stop wars . Mam nadzieję, że dożyję takich czasów. Zamiast zadluzac sie sami u siebie ogarniamy … dług Światowy … ludzie budzimy sie zanim będzie za późno i obudzimy sie w Altered Carbon ,a dużo nie brakuje patrząc tylko na cyfry . Szach mat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here