Naga MarketsWybierz swojego brokera OB i rozpocznij handel opcyjny

Dzięki narzędziu dostępnemu POD LINKIEM każdy użytkownik portalu Comparic.pl ma możliwość zapoznania się ze szczegółową ofertą sześciu brokerów opcji binarnych oraz porównania ich pod względem minimalnych kwot depozytu, walut, w których prowadzone są rachunki, regulacji oraz dostępnych rodzajów opcji:

Kliknij w obrazek, aby skorzystać z narzędzia
Kliknij w obrazek, aby skorzystać z narzędzia

Skorzystaj z darmowych konsultacji mailowych, dedykowanych szkoleń i odbierz e-booka o Price Action!

To jednak nie koniec promocji przygotowanych przez Comparic. Każdy zainteresowany inwestor może dodatkowo skorzystać z konsultacji mailowych pisząc na naszą specjalnie stworzoną ku temu skrzyknę supportOB@comparic.pl. Dodatkowo udostępniony zostanie autorski e-book Marcina Wenusa odnośnie Price Action a raz w miesiącu prowadzone będą ekskluzywne warsztaty dla wszystkich osób, które zarejestrują się z naszego linku u wybranego przez siebie brokera opcji binarnych. W przypadku większego zainteresowania liczba szkoleń zostanie oczywiście zwiększona.

Przejdź do tabeli brokerów – zakładając rachunek u któregokolwiek z nich poprzez nasze linki  możesz liczyć na całkowicie darmowe:

  • Konsultacje tradingowe pod adresem supportOB@comparic.pl
  • Autorski e-book Marcina Wenusa o Price Action
  • Ekskluzywne webinaria dot. opcji binarnych

CHCĘ SKORZYSTAĆ Z DARMOWYCH KONSULTACJIConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Na pewno na plus jest fakt, że reguluje ich nie tylko CySEC, ale również nasz polski KNF – we wszystkich krajach, w których próbuja pozyskiwać klientów mają albo starają się o licencję tamtejszej komisji nadzoru finansowego, co w przypadku rynku OB jest z pewnością miłą nowinką i miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie standardem.

  2. Dlaczego 10trade.com jest brokerem wartym zaufania? Na polskim rynku opcji binarnych praktycznie o nim jest cicho.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here