Naga MarketsJak co poniedziałek, analitycy Admiral Markets, Jan Kotowski oraz Kamil Jaros zapraszają do Comparic24.tv na Rynkowe Bitwy Admirałów, w których omawiane są najważniejsze wydarzenia makroekonomiczne w rozpoczynającym się tygodniu handlowym oraz najciekawiej wyglądające walory inwestycyjne. Na początku tygodnia rynek żyje wynikami wyborów w Polsce i ich wpływem na złotówkę, wstępną umową handlową USA z Chinami oraz porozumienia Stanów z Japonią.


Protokoły RBA i dane z rynku pracy w Wielkiej Brytanii

W rozpoczynającym się tygodniu rynek czeka na dane z rynku pracy UK oraz Australii oraz na protokoły z ostatniego posiedzenia banku centralnego Kraju Kangurów (RBA). Oprócz przeglądu kalendarza makroekonomicznego w programie Rynkowe Bitwy Admirałów poruszono również następujące kwestie:

  • Wybory do sejmu i senatu – jak wpłynęły na rynki?
  • Kurs EUR/PLN i USD/PLN
  • Główne indeksy amerykańskie i kurs EUR/USD w kontekście umowy handlowej USA-Chin
  • Kurs USD/JPY w świetle trade dealu Japonii i Stanów Zjednoczonych.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here