Naga MarketsCraig Wright – samozwańczy Satoshi Nakamoto, w wyniku zakończonego przegraną procesu sądowego wytyczonego przez spadkobierców zmarłego w 2013 roku wspólnika, Davida Kleimana, w którym Wrightowi zarzucono także podrobienie dokumentów i składanie fałszywych zeznań, zobowiązany został do zwrotu przywłaszczonych przez siebie ponad 500 tys. BTC należących do Kleimana. Okazuje się, że w ostatnim czasie obie strony prowadziły rozmowy mające doprowadzić do zawarcia ugody.


Obie strony prowadzą negocjacje zmierzające do ugody

O tym, że prowadzone są rozmowy w sprawie zawarcia ugody, która ma zakończyć trwającą ponad rok sprawę sądową, wynika z pism złożonych w sądzie rejonowym dla południowego dystryktu Floryda. Obie strony wniosły o przedłużenie terminu przewidzianego na odwołania o 30 dni aby można było prowadzić dalsze rozmowy.

„Strony są zaangażowane w prowadzone w dobrej wierze negocjacje w sprawie ugody. W związku z tym dr Wright oraz strona powodowa wnoszą o przedłużenie terminów związanych z przedstawieniem dodatkowych dokumentów i prowadzoną sprawą aby móc dalej prowadzić negocjacje.”

Z treści dokumentu można się także dowiedzieć, że strony „zawarły niewiążącą umowę co do zasad możliwej ugody.” Oznacza to, że sprawa może niedługo znaleźć finalne rozwiązanie w postaci porozumienia pozwanego ze stroną powodową.

Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że Craig Wright będzie chciał złożyć apelację od niekorzystnej dla siebie decyzji sądu. W dniu 30 sierpnia prawnik reprezentujący Wrighta – Andres Rivero, złożył w sądzie wniosek o przyznanie dodatkowych 14 dni na złożenie odwołania z powodu utrudnień związanych z nadciągającym nad środkową i południową Florydę huraganem.


 Wpłaty i wypłaty w PLN? Ponad 40 kryptowalut dostępnych do handlu? To możliwe dzięki ofercie giełdy CoinDeal. Sprawdź!.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here