Naga MarketsO godzinie 11, Markit zaprezentował dane dotyczące PMI dla strefy euro (zbiorczy wskaźnik oraz usługowy). Chociaż tempo wzrostu okazało się lepsze od prognoz, publikacji tej nie sposób uznać za zadowalającą.

Zarówno sektor produkcyjny, jak i usługowy odnotowały w październiku wolniejsze tempo wzrostu, najwolniejsze od ponad dwóch lat. Po danych wrześniowych, przetwórstwo przemysłowe odnotowało słabszy wzrost produkcji, odnotowując najniższy wzrost od blisko czterech lat. Pomimo utrzymującego się solidnego poziomu, sektor usług rozwija się najwolniej od początku 2017 roku.

Eurodolar testuje poniedziałkowe maksima

Chociaż w pierwszych minutach po publikacji, kurs EURUSD ustanowił nowy szczyt w tym tygodniu, zamknięcie interwału 30-minutowego miało miejsce na poziomie niższym od otwarcia. Jeśli lokalna strefa oporu w obrębie 1.1415 wytrzyma napór kupujących, kurs może kierować się z powrotem do wczorajszego dołka na 1.1353.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>

kurs EURUSD ustanowił nowy szczyt w tym tygodniu


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here