Naga MarketsFirma Spotware, której misją jest tworzenie i dostarczanie najbardziej użytecznych aplikacji transakcyjnych poinformowała w dniu dzisiejszym, iż uruchamia cXchange, platformę premium do handlu kryptowalutami. Dzięki temu, Spotware będące twórcą m.in. platformy cTrader jest pierwszym profesjonalnym deweloperem platform transakcyjnych na rynku, który oferuje wysokiej jakości rozwiązania giełdowe.


cXchange jest kompletnym, gotowym do użycia rozwiązaniem. Oferuje najnowocześniejszą technologię, solidną i skalowalną architekturę, oraz oprogramowanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i całodobowe wsparcie techniczne ze strony Spotware.

Jak przeczytać możemy na stronie producenta, jest to produkt najwyższej jakości, który zaspokaja rosnący popyt na niezawodną i stabilną platformę wymiany kryptowalut. To rozwiązanie doda wartość nowym i istniejącym firmom oferującym usługę wymiany aktywów cyfrowych. cXchange to najbardziej przyjazna dla użytkownika platforma dostępna na rynku. Intuicyjne sterowanie i inteligentne projekty znacznie poprawiają użyteczność i zwiększają komfort użytkowania.

Podstawowe cechy platformy cXchange:

  • Obsługa wszystkich najważniejszych kryptowalut
  • Możliwość poszerzenia oferty o popularne ICO i tokeny bez dodatkowych kosztów
  • Możliwość składania depozytów w walutach fiat
  • Ogromny wybór narzędzi analizy technicznej, ponad 60 wskaźników
  • Zaawansowane typy zleceń
  • Aplikacje mobilne i desktopowe
  • Opcjonalne dodatki, takie jak program rekomendacji, rabaty czy wsparcie na czacie na żywo

 

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnalitycy DM BDM obniżają wycenę Budimeksu
Następny artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 3 – 7 września
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here