Naga Markets


Tradologic-Logo-500x103Kończąca się dzisiaj konferencja Excellence in Gaming – jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie zakładów sportowych – przyciąga coraz więcej podmiotów ze świata opcji binarnych. Na rozpoczętym w poniedziałek evencie obok bet365, Betfair i Bwin swoje usługi reklamowali jedni z największych brokerów OB – SpotOption oraz Tradologic. Jest to wyraźny i kolejny sygnał, że branża przez wielu łączona jest ze światem bukmacherskim.


W czasie konferencji Excellence in Gaming, Tradologic oraz SpotOption wraz z tuzami zakładów sportowych reklamowali swoje usługi i zachęcali do spróbowania sił w opcjach binarnych. W evencie udział wzięło 250 różnych operatorów sieci gamblingowych z 54 państw. Obecność dwóch ważnych podmiotów branży opcji binarnych jest świadectwem nie tylko ich indywidualnego sukcesu, ale jednocześnie sygnałem, że wśród typerów można znaleźć szeroką bazę klientów.

Excellence in Gaming to jedna z najważniejszych imprez w świecie bukmacherki
Excellence in Gaming to jedna z najważniejszych imprez w świecie bukmacherki

Należy zauważyć, że największym bukmacherom rynki walutowe na pewno nie są obce. Bet365 oraz William Hill posiadają swoje własne platformy, w których oferują zakłady na poszczególnych walutach oraz najpopularniejszych indeksach.

Betfair wykorzystuje natomiast swój standardowy system obstawania, w którym gracz decyduje czy dane wydarzenie będzie miało miejsce czy też nie. Bukmacher połączył te specyficzne opcje z rynkami finansowymi i oferuje graczom zakłady trwające od 15 do 60 minut, gwarantujące różne poziomy zwrotu jeżeli indeks lub cena waluty utrzymały się powyżej lub poniżej określonej ceny.

Tradologic chce wprowadzić natomiast całkowicie nowy trend. Zostać jednym z pierwszych brokerów opcji binarnych, który na dużą skalę zaoferuje zakłady sportowe swoim klientom. W związku z tym rozpoczął współpracę z podmiotem Sbobet – jednym z największych bukmacherów w południowo-wschodniej Azji.

Branża opcji na tym ucierpi?

Czy opcje binarne i zakłady sportowe mają ze sobą aż tyle wspólnego?
Czy opcje binarne i zakłady sportowe mają ze sobą aż tyle wspólnego?

Połączenie oferty bukmacherów z produktami brokerów opcji binarnych na pewno pozwoli na popularyzację OB. Z drugiej jednak strony może być szkodliwe dla budowania wizerunku marki jako całości.

Oferowanie zarówno możliwości typowania wyników sportowych jak i gry na opcjach walutowych powoduje, że osoby niezwiązane z rynkiem mogą traktować instrumenty OB jako typowy hazard. Czy Waszym zdaniem obecne trendy kreowane przez brokerów nie szkodzą branży, która ma przecież ambicje do zostania „nowym FX”?

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here