Naga MarketsSpotkanie przy rynkach, czyli analiza wydarzeń dnia – to cykl popołudniowych spotkań, przy których omówiony zostanie dzień oraz ogólna sytuacja na najpopularniejszych walorach giełdowych – zarówno pod względem technicznym, jak i fundamentalnym. Przedstawione zostaną również wykorzystane okazje intraday wobec strategii prowadzącego oraz potencjał rynku względem przyszłych zagrań. 


Format prowadzonego spotkania w oparciu o YouTube pozwala uczestniczyć w transmisji na żywo, a zaraz po jej zakończeniu zapoznać się z materiałem tym osobom, które nie były obecne w czasie rzeczywistym. Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube, aby być na bieżąco.

Plan spotkania:

  • Omówienie aktualnej sytuacji na głównych rynkach,
  • Przegląd setupów dnia – wykorzystanych i niewykorzystanych okazji,
  • Omówienie potencjalnych scenariuszy oraz setupów na kolejne sesje.

Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do proponowania walorów inwestycyjnych, które chcielibyście, aby znalazły się w przeglądach. Materiał ma charakter edukacyjny – również rozmowa o zajętych i tych przegapionych pozycjach mają za zadanie wyciągać wnioski oraz podsumować działalność na rynku.

Możecie Państwo dołączyć do transmisji o dowolnej porze, odtworzyć ją od dowolnego miejsca, a po zakończeniu spotkania znajdzie się ona bezpośrednio na naszym kanale YouToube.

Więcej przeglądów z cyklu znajdziesz pod tagiem spotkanie przy rynkach.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 17 grudnia 2018: EUR/USD, USD/JPY
Następny artykułPrzegląd komunikatów GPW – ING, Bank Śląski, Pfleiderer Group, Idea Bank
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here