Naga MarketsSpotkanie przy rynkach, czyli analiza wydarzeń dnia – to cykl popołudniowych spotkań, przy których omówiony zostanie dzień oraz ogólna sytuacja na najpopularniejszych walorach giełdowych – zarówno pod względem technicznym, jak i fundamentalnym. Przedstawione zostaną również wykorzystane okazje intraday wobec strategii prowadzącego oraz potencjał rynku względem przyszłych zagrań. 


Format prowadzonego spotkania w oparciu o YouTube pozwala uczestniczyć w transmisji na żywo, a zaraz po jej zakończeniu zapoznać się z materiałem tym osobom, które nie były obecne w czasie rzeczywistym. Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube, aby być na bieżąco.

Plan spotkania:

  • Omówienie aktualnej sytuacji na głównych rynkach,
  • Przegląd setupów dnia – wykorzystanych i niewykorzystanych okazji,
  • Omówienie potencjalnych scenariuszy oraz setupów na kolejne sesje.

Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do proponowania walorów inwestycyjnych, które chcielibyście, aby znalazły się w przeglądach. Materiał ma charakter edukacyjny – również rozmowa o zajętych i tych przegapionych pozycjach mają za zadanie wyciągać wnioski oraz podsumować działalność na rynku.

Możecie Państwo dołączyć do transmisji o dowolnej porze, odtworzyć ją od dowolnego miejsca, a po zakończeniu spotkania znajdzie się ona bezpośrednio na naszym kanale YouToube.

Więcej przeglądów z cyklu znajdziesz pod tagiem spotkanie przy rynkach.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here