Naga MarketsJuż 15-go marca odbędzie się kolejne spotkanie białostockich miłośników kryptowalut organizowane przez firmę CoinLab oraz kanał Mike Satoshi. Celem spotkania jest dalsza integracja środowiska osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią Blockchain, jak również wymiana doświadczeń i wiedzy. Portal Comparic.pl został patronem medialnym wydarzenia!


Spotkaj się z Mikem Satoshim oraz sympatykami kryptowalut

Dzięki uprzejmości firmy SoftwareHut, która nieodpłatnie udostępnia swoją salę wykładową, społeczność kryptowalutowa całego Podlasia będzie mogła spotkać się w celu wymiany wiedzy i doświadczeń.

Podczas spotkania przewidziane są dwie interesujące prelekcje. Pierwsza z nich będzie wygłoszona przez Sebastiana Dąbkowskiego z firmy BioControl na temat „Blockchain w Rolnictwie”. Jako osoba o wieloletnim doświadczeniu programistycznych, a także działająca aktywnie w zakresie tematu swojej prelekcji przedstawi on możliwe zastosowania tej nowej technologii w tradycyjnej branży produkcji żywności, tak bardzo nam wszystkim potrzebnej.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU

Drugą prelekcję poprowadzi Sylwia Pużuk w temacie „Czy wszystkie kryptowaluty są takie same?”, w której postara się ciekawie odpowiedzieć na postawione pytanie. W łatwy i przystępny sposób przedstawi ona różnice pomiędzy popularnymi kryptowalutami. Sylwia od wielu lat pracuje w branży ubezpieczeniowo-finansowej, a w świecie kryptowalut prowadzi grupę w której dzieli się zdobytą wiedzą oraz nowymi informacjami na temat projektów i nie tylko.

Czas pomiędzy prelekcjami będzie wypełniony przerwami networkingowami, a dzięki sponsorom z firm CoinLab i BioControl uczestnicy będą mogli posilać się pyszną pizza, a także delektować napojami i piwem.

Całość będzie później dostępna w Internecie w postaci nagrania dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć.

Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia chętni uczestnicy będą mogli udać się do jednego z białostockich pubów na integrację i dalszą wymianę poglądów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here