Naga Markets

Invest Cuffs powraca do Krakowa, a jedną z głównych gwiazd konferencji będzie Cezary Głuch, polski influencer finansowy znany szerszej publiczności jako Trader21. To właśnie podczas krakowskiej konferencji występował po raz pierwszy na żywo zdradzając swoją ukrywaną wcześniej tożsamość i co roku przyciąga na swoje wykłady tysiące uczestników. W tym roku ponownie masz możliwość spotkania się z Traderem21 i dodatkowo członkami tworzonego przez niego zespołu Independent Trader.

Spotkaj się z Traderem21 i jego zespołem na Invest Cuffs 2023
Spotkaj się z Traderem21 i jego zespołem na Invest Cuffs 2023
  • Aby odebrać bezpłatny bilet na konferencję i spotkać się z Traderem21, kliknij tutaj.
  • Oprócz Tradera21 na Invest Cuffs będziesz mógł spotkać się również z Pawłem Szwajcarem, Mikem Satoshim, Markiem Rogalskim, Maksymilianem Bączkowskim, Tomaszem Jaroszkiem oraz ponad setką innych prelegentów.

Trader21 zaprasza na Invest Cuffs 2023 w Krakowie

Konferencja tradycyjnie trwa dwa dni – (od piątku do soboty, 24-25 marca 2023) oraz odbywa się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Podobnie jak w ubiegłych latach, zespół Independent Trader posiada własne stoisko, które będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku.– Podczas tegorocznej edycji Invest Cuffs swój występ będzie miało ponad 120 prelegentów. Wśród nich znajdziecie także mój wykład. Tym razem na wydarzenie jedziemy jako Independent Trader Team. Oznacza to, że oprócz mnie, usłyszycie także pozostałych członków zespołu. Poniżej znajdziecie harmonogram wykładów – komentował Cezary Głuch, znany jako Trader21.

  • Piątek 24.03 godzina 12:35 – „Wojny Surowcowe” – Konrad Pietruszka
  • Piątek 24.03 godzina 16:00 – „Inwestowanie w dywidendę” – Tomek Marecki
  • Sobota 25.03 godzina 11:00 – „Portfel pod kolejną hossę” – Trader21
  • Sobota 25.03 godzina 12:00 – „Sesja Q&A” – Trader21

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJIŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułNotowania jena będą kontynuowały aprecjację. MUFG otwiera krótką pozycję na USD/JPY
Następny artykułOsoby odpowiedzialne za upadek Signature Banku i SVB zostaną ukarane przez Bidena
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.