Naga MarketsSpotkaj Milionerów z rynku Forex na konferencji BossaFXKim są Milionerzy BossaFX? To tak naprawdę zwykli ludzie, którzy podejmują się wielu zwykłych, życiowych obowiązków. Ich profile zawodowe są bardzo różne i nigdy nie były ściśle związane z finansami. Łączy ich jednak wspólna pasja, której oddają się „po godzinach” – to handel na rynkach finansowych. A to, co ich wyróżnia to wręcz niebywała skuteczność w jej realizowaniu.


Konferencja „Milionerzy BossaFX” daje możliwość poznania praktyków rynków finansowych. Podczas spotkania dowiesz się czym kierują się ludzie, którym udało się osiągnąć sukces na rynku OTC, w jaki sposób analizują rynek, jakie strategie stosują, jakie mają zainteresowania.

Wśród zaproszonych Milionerów nie ma profesjonalistów z banków inwestycyjnych czy zawodowych traderów z funduszy hegdingowych. Żaden z Nich nie spędził wielu lat na Wall Street celem poznania tajników tamtejszych strategii. Wręcz przeciwnie – do wszystkiego doszli samodzielnie, a handel na rynkach finansowych to tylko jedno z wielu zajęć, na które poświęcają swój czas.

Udało się im jednak osiągnąć coś, o czym marzy wielu – zarobili na platformie BossaFX już co najmniej 1 000 000 złotych i w dalszym ciągu robią swoje na rynku FX. Sprawdź, jak tego dokonują!

Start w sobotę 27 października o godz. 10:30

Konferencja Milionerzy BossaFX jest bezpłatna i odbędzie się 27 października 2018 w budynku The Tides przy ulicy Wioślarskiej 8 w Warszawie. Jeśli nie możesz  pojawić się na konferencji osobiście, organizator przygotował także możliwość uczestnictwa w transmisji online.

Poza tytułowymi Milionerami, na konferencji będziesz miał okazję spotkać m.in. Rafała Zaorskiego, założyciela grupy Trading Jam Session oraz Marcina Wenusa, redaktora naczelnego Comparic.pl. Kompletny program konferencji oraz mapę znajdziesz niżej.

[otw_shortcode_button href=”https://milionerzy.bossafx.pl” size=”large” icon_type=”general foundicon-checkmark” icon_position=”left” shape=”round” color_class=”otw-aqua” target=”_blank”]Zapisz się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona[/otw_shortcode_button]

Program konferencji

 • 10:30 – 10:35
  Rozpoczęcie Konferencji Milionerzy BossaFX (Sebastian Zadora, Dyrektor Wydziału w DM BOŚ)
 • 10:35 – 11:25
  Ropa naftowa, miedź, złoto – jaka przyszłość czeka najpopularniejsze surowce? (Dorota Sierakowska, Analityk Surowcowy DM BOŚ)
 • 11:25 – 12:15
  Zarabiaj na panice, myśl nieszablonowo – jak powstają celne strategie inwestycyjne na rynku FX (Marek Rogalski, Główny Analityk Walutowy DM BOŚ)
 • 12:15 – 12:30
  Przerwa
 • 12:30- 13:30
  Trader indywidualny a profesjonalista – co się zmienia, gdy zaczynasz zarządzać dużymi pieniędzmi?
  Uczestnicy: Rafał Sumowski (milioner Bossa FX), Rafał Zaorski (prezes Fundacji Trading Jam oraz spółki Krypto Jam sp. zo.o.), Marcin Wenus (redaktor naczelny Comparic.pl i wiceprezes Fundacji FxCuffs)

  Prowadzący: Grzegorz Zalewski (ekspert DM BOŚ)
 • 13:30 – 14:30
  Lunch
 • 14:30 – 15:30
  Poznaj Milionerów BossaFX
  Uczestnicy: Piotr Kubiak, Andrzej Struzik (Milioner BossaFX)

  Prowadzący: Marcin Wenus (redaktor Naczelny Comparic.pl, Wiceprezes Fundacji FxCuffs), Sebastian Zadora (dyrektor Wydziału w DM BOŚ)
 • 15:30 – 16:30
  Poznaj strategie inwestycyjne Milionerów BossaFX
  Uczestnicy: Piotr Kubiak, Andrzej Struzik (Milionerzy BossaFX)
  Prowadzący: Marcin Wenus (redaktor Naczelny Comparic.pl, Wiceprezes Fundacji FxCuffs), Sebastian Zadora (dyrektor Wydziału w DM BOŚ)
 • 16:30
  Zamknięcie części merytorycznej
 • 16:30 – 17:00
  Część nieoficjalna: Występ Kabaretu K2Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here